نمایندگی لامپ UVC شرکت SANUVOX کاناداطراحی سیستم های UV استریل هوا و سطوح

لامپ‌های UVC مونوکروماتیک توان بالا


لامپ یووی ضدعفونی هوا داخل کانال

ضدعفونی هوا بین کانالی

ضدعفونی اتاق با لامپ یووی اشعه UVC

ضدعفونی محیط UV

تونل ضدعفونی یووی لامپ UVC

تونل یووی ضدعفونی 

ضدعفونی اشعه یووی هوا با لامپ UVC هواساز

لامپ UV کویل هواساز 

نمایندگی رسمی فروش لامپ UV ضدعفونی یو وی سی

نمایندگی رسمی لامپ UVC شرکت SANUVOX  کانادا

ضدعفونی اشعه یو وی با لامپ UVC

دوزسنجی UV با استفاده از رادیومتر

دوز  سنجی و طراحی ضدعفونی با لامپ یوویسی

شبیه سازی با نرم افزار انحصاری

دوز سنجی و طراحی ضدعفونی UV

میزان اشعه UVC خروجی هر لامپ در طول موج 254 نانومتر متفاوت است که این موضوع با وات برق مصرفی لامپ قابل تشخیص نمی‌باشد، متخصصان شرکت نارون با استفاده از رادیومتر و تجهیزات پیشرفته، سیستم ضدعفونی مطابق با شرایط مورد نظر شما را طراحی کرد

شرایط کارکرد، دما، فاصله، جنس سطوح و مقدار جذب اشعه یووی سی ، ذرات هوا و رطوبت هوا باعث جذب تشعشعات در فواصل مختلف  می شوند. لذا رسیدن به میزان ضدعفونی مورد نظر کارفرما در هر طراحی نیازمند اندازه گیری و محاسبات دقیق به منظور تشخصی تعداد و نوع لامپ های مورد نیاز می باشد. شرکت نارون با استفاده از تجهیزات پیشرفته ، نیاز و شرایط مورد نظر کارفرما را به طور دقیق شبیه سازی می کند و سپس با استفاده از مقادیر اندازه گیری شده اقدام به طراحی سیستم یووی می نماید. همچنین شما می توانید عملکرد سیستم یووی فعلی مورد استفاده خود را توسط متخصصان ما آزمایش نمایید تا از عملکرد صحیح آن اطمینان حاصل فرمایید.

تلفن فروش لامپ یووی

قیمت انواع لامپ UV-C ضدعفونی

قیمت فروش انواع لامپ uv ضدعفونی فیلیپس اسرام

میزان توان ضدعفونی لامپ UV

مهم ترین عامل در قیمت لامپ یووی، توان ضدعفونی آن یعنی میزان تشعشعات لامپ در طول موج 254 نانومتر می باشد.  این میزان تشعشعات را نمی توان بر اساس میزان توان مصرفی لامپ که بر حسب وات اعلام میشود  تشخیص داد. به این دلیل که مشخص نیست که هر لامپ، چه میزان از انرژی برق مصرفی خود را به صورت نور آبی، حرارت تبدیل کرده و چه مقدار آن را دقیقا در طول موج 254 نانومتر ساطع می کند. قیمت لامپ های یووی بر حسب میزان تشعشعات و توان ضدعفونی می تواند در بازه وسیع 200 هزار تومان تا 40 میلیون تومان متغیر باشد.

طول عمر لامپ UV-C

عامل دیگر مهم در قیمت لامپ یووی ، طول عمر لامپ می باشد که بر اساس ساعت  کارکرد توسط شرکت سازنده اعلام می شود. طول عمر لامپ های برندهای معتبر در بازه 4000 ساعت الی 24000 ساعت متغیر می باشد.  افزایش طول عمر لامپ منجر به کاهش هزینه تعویض، ریسک خرابی و یا افت تشعشعات می شود.

شکل و سوکت اتصال  لامپ UV-C

اتصال سوکت لامپ های یووی به چند صورت می باشد که متداول ترین آنها به دو حالت 4 پین یکطرف و دو سر پین می باشد. لامپ های دوسر پین دارای طول عمر کوتاهتر و قیمت کمتر می باشند.

ضدعفونی هوا UVC

فروش لامپ یووی ضدعفونی هوا یو وی سی هواساز

ضدعفونی اشعه UV-C

اشعه ماوراء بنفش (UV) نوعی نور است که برای چشم انسان نامرئی است. بخشی از طیف الکترومغناطیسی بین اشعه ایکس و نور مرئی را اشغال می کند. لامپ‌های UVC همان نوع طول موج‌هایی را تولید می‌کنند که پرتوهای خورشید هستند. طول موج UVC برای آسیب رساندن و تخریب اسید نوکلئیک (DNA/RNA) در قلب موجودات بیولوژیکی شناخته شده است.  دوز کافی اشعه UVC می تواند به کاهش بار میکروبی بیولوژیک سطوح و هوا کمک کند

چرا فیلترها ضدعفونی کننده هوا نیستند؟

فیلترها آلودگی را ازبین نبرده و تنها در خود نگه می‌دارند و پس از مدتی خود به منبعی انباشته‌شده از آلاینده‌ها تبدیل می‌شوند. همچنین بسیاری از آلاینده‌ها بسیار کوچکتر از آن هستند که بتوان آنها را بوسیله مرغوبترین فیلترها(HEPA) به‌دام انداخت. تشعشعات خورشید در طول موج‌های خاصی باعث از‌بین رفتن آلودگی‌های شیمیایی و بیولوژیک ایجاد شده در اتمسفر زمین و ضدعفونی هوا  می‌شود. محصولات شرکتSANUVOX دقیقا همان طول موج‌ها را ایجاد می‌نمایند تا فرایند ضدعفونی هوا طبیعی خورشید در اختیار شما باشد. علاوه بر تصفیه و ضدعفونی هوا، لامپ یو وی مانع از تکثیر انواع قارچ، باکتری و سایرآلاینده‌های میکروبی و ایجاد رسوب در سطح کویل دستگاه های هواساز و فن‌کویل ها می‌شود و بوی نامطبوع هوای خروجی که ناشی از رشد قارچ و باکتری بر سطح کویل می باشد را ازبین‌می‌برد.

لامپ UVC ضدعفونی یووی

قرارگیری لامپ UV در داخل کانال هوا

فروش لامپ یووی ضدعفونی هواساز UVC

نصب لامپ UV بر روی کویل هواساز

جلوگیری از تشکیل رسوب بر روی کویل مسی

لامپ یووی دستگاه هواساز
فروش لامپ یووی ضدعفونی اتاق UVC

ضدعفونی سطوح و محیط

طراحی سیستم ضدعفونی با نرم افزار احتصاصی به طور ویژه برای فضای مورد نظر شما انجام می پذیرد، زمان ضدعفونی بر اساس کاربری فضا و متراژ تحت پوشش برای 3 LOG کاهش بار میکروبی  از چند دقیقه تا چند ساعت مقدور می باشد.

امکان طراحی ضدعفونی محیط  در چند دقیقه

کاربردهای UV در صنایع غذایی

لامپ یووی ضدعفونی اشعه UVC

افزایش ماندگاری شیر 

آلودگی هوا سالن تولید به داخل محفظه دستگاه‌ پرکن نفوذ کرده و با آلودگی نازل‌ها به داخل شیر منتقل می‌شود. این آلودگی در زمان پایین آمدن سطح شیر در مخزن به داخل مخازن کشیده شده و شیر را آلوده می‌کند.

نمایندگی رسمی فروش لامپ یووی ضدعفونی اشعه UVC

جلوگیری از کپک زدگی نان و کیک

عامل اصلی کپک نان و کیک، انتقال آلودگی از هوا به روی سطح نان در زمان سرد شدن می‌باشد. ضدعفونی هوای سالن سرد کن و یا تونل‌سرد باعث جلوگیری از انتقال ذرات به سطح محصول و افزایش ماندگاری می‌شود

فروش لامپ یووی ضدعفونی سردخانهUVC

جلوگیری از کپک سردخانه

رطوبت نسبی بالا در دمای بالای صفر باعث رشد کپک در هوای سردخانه و انتقال آن به سطح میوه ‌ها و ایجاد کپک سفید پنبه‌ای می‌شود. ضدعفونی هوای سردخانه از اینجاد کپک بر روی میوه ها جلوگیری می کند.

لامپ یووی ضدعفونی اشعه UVCضدعفونی هوا

ضدعفونی هوای سالن تولید

مجاورت صنایع آلاینده مانند مرغداری‌ها و دامداری‌‌ها باعث افزایش بار میکروبی هوا در سالن تولید می‌‌شود که این آلودگی به کانوایرها، پرکن ها و مخازن به محصول منتقل شده و باعث کاهش ماندگاری خواهد شد.

فروش لامپ یووی ضدعفونی UVC

کاهش کپک و مخمر و بار میکروبی

خشکبار و انواع میوه خشک در فرآیند تولید سنتی دچار آلودگی میکروبی کپک و مخمر می‌شوند. تکنولوژی UV می‌تواند کپک و مخمر مواد غذایی را تا 99.98 (4log) کاهش دهد.

لامپ یووی ضدعفونی بطری و ظرف

ضدعفونی بطری ، نایلون و فویل

آلودگی بطری یا نایلون بسته‌بندی از عوامل اصلی فساد مواد غذایی می‌باشد. اشعه UV قادر خواهد بود که بدون مواد شیمیایی و باقیمانده، ظروف و بطری را در کمترین زمان ضدعفونی نماید.

محصولاتUVC َشرکت نارون

لامپ یووی ضدعفونی هوا داخل کانال

بین کانالی BIO WALL

ضدعفونی اتاق با لامپ یووی اشعه UVC

ضدعفونی محیط UV

تونل ضدعفونی یووی لامپ UVC

تونل یووی ضدعفونی 

ضدعفونی اشعه یووی هوا با لامپ UVC هواساز

لامپ UV کویل هواساز