تصفیه هوای مسکونی و اداری

جلوگیری از خواب آلودگی و خستگی ناشی از غلظت CO2

تصفیه هوا و فیلتراسیون آلاینده‌ها درسیستم تهویه

رفع بو و جلوگیری از سرایت بیماری با ضدعفونی هوا

قابل نصب بر روی دستگاه هواساز و داکت اسپلیت

جداسازی 95% ذرات بدون فیلتر مصرفی

نصب تصفیه هوا در مسیر کانال یا دستگاه هواساز

با نصب فیلتراسیون  جداسازهای الکترومغناطیس  ذرات و سیستم  UVC این امکان وجود دارد تا بدون نیاز به دستگاه مستقل ، هوای عبوری از سیستم تهویه فعلی شما بدون افت فشار و کاهش جریان به میزان 2LOG (99% ) ضدعفونی گردد. 

عملکرد لامپ UV در سیستم تهویه

تشعشعات خورشید در طول موج‌های خاصی باعث از‌بین رفتن آلودگی‌های شیمیایی و بیولوژیک ایجاد شده در اتمسفر زمین و ضدعفونی هوا  می‌شود. محصولات شرکت SANUVOX دقیقا همان طول موج‌ها را ایجاد می‌نمایند تا فرایند ضدعفونی هوا طبیعی خورشید در اختیار شما باشد. 

مزایای استفاده از لامپ UV

فیلتر جداساز الکترومغناطیس چیست؟

در محیط های پر گرد و غبار ، تعویض هر دو هفته یکبار فیلترهای پلیتد و کیسه ای پدیده عجیبی نیست، افت فشار شدید ایجاد شده با گرفته شدن این فیلترها ، علاوه بر هزینه زیاد تعویض، هزینه مصرف انرژی را نیز در صنعت بسیار بالا می بزد. پیش فیلتر جداساز سایکلونی در آزمایش با SAE J 726 Coarse Dust، کارایی و ظرفیت فیلتراسیون مشابه مدل STL را با 92 درصد مهار دارد. همچنین در جریان کاهش یافته با افت فشار به اندازه 50Pa عمل می کند و در عین حال راندمان را بالای 90 درصد حفظ می کند.

مزایای استفاده از فیلتر جداساز الکترومغناطیس

عوامل اصلی کاهش شاخص کیفیت هوا

نصب بر هواساز و داکت اسپلیت

دستگاه مستقل تصفیه هوا

اثرات افزایش غلظت دی‌اکسید‌کربن (CO2) ِ

حتما احساس خواب آلودگی را در یک جلسه کاری تجربه کرده اید. حضور افراد در فضای بسته، باعث افزایش غلظت گاز CO2 در هوا می شود. افزایش غلظت این گاز در مرحله اول باعث ایجاد علایمی همچون خمیازه، خستگی و کاهش تمرکز و در غلظت کمی بیشتر باعث سردرد، خواب آلودگی می شود. 

مضرات آلودگی هوا

کاهش IQ نوزاد قبل از تولد

تحقیقات علمی در دانشگاه UCLA نشان داده اند که تنفس هوای آلوده می تواند منجر به کاهش IQ به میزان 5 نمره در هر سال شود. این موضوع حتی می تواند بر IQ نوزاد پیش از زمان تولد نیز تاثیر بگذارد.

کاهش قدرت یادگیری و حافظه 

افزایش تمرکز، قدرت یادگیری، کاهش خواب آلودگی و افزایش سطح انرژی از مزایای تنفس هوای پاک می باشد که این موضوع به طور مستقیم بر یادگیری کودکان و نوجوانان در محیط های آموزشی اثر گذار خواهد بود.

سردرد و خستگی مزمن

عدم تهویه مناسب منجر به انباشت گازهای مضر و ذرات آلاینده می‌شود. این موضوع منجر به سردرد، کلافگی و نارضایتی مشتریان و همچنین سردرد و خستگی در پرسنل خواهد شد. 

اختلالات خواب

حتما شما انرژی صبحگاهی پس از خواب در مناطق کوهستانی را تجربه کرده‌ اید. حقیقات علمی ثابت کرده است که تنفس ذرات ریزگرد و غبار و گازهای آلاینده ارتباط مستقیم با کیفیت خواب و میزان انرژی پس از بیدار شدن دارد. 

افزایش روند پیری و چروک پوست

تحقیقات علمی ثابت کرده‌اند که آلودگی هوا موجب خشکی و ایجاد چروک در پوست انسان می‌شود که این موضوع باعث تسریع روند پیری پوست می‌گردد. در میان آلاینده‌های هوا، مواد آلی فرار موسوم به VOC بیشترین تاثیر را در ایجاد آلرژی‌ها، خشکی پوست و آکنه دارند.

تشدید آسم و حساسیت‌های تنفسی

تنفس ترکیبات گازهای مضر موسوم به “مواد آلی فرار” یا VOC علاوه بر ایجاد سردرد و خستگی منجر به آسیب‌های جدی دستگاه تنفسی می‌شوند . علایم آسم و حساسیت‌های تنفسی آرایشگران ناشی از تنفس گازهای مضر بخار کراتینه، رنگ مو و لاک نمونه این مورد می باشد. 

دستگاه‌های تصفیه هوا مسکونی و اداری

بین کانالی BIO WALL

لامپ UV کویل هواساز 

دستگاه ضدعفونی هوا UVC

فن فیلتر یونیت  HEPA