دستگاه پرکن اسپتیک- مخازن اسپتیک

دستگاه پرکن اسپتیک و مخازن شیر ضدعفونی

افزایش ماندگاری شیر 

حذف عوامل  آلودگی ثانویه

کارشناسان شرکت Sanuvox با بررسی تخصصی خط تولید شما، کلیه مراحل را مرحله به مرحله بررسی کرده و تمامی عوامل آلودگی ثانویه را به شما معرفی می‌کنند. در مرحله بعد کلیه موارد و فرضیات مطرح شده بوسیله آزمایش شمارش باکتری در هر مرحله به اثبات خواهد رسید. نهایتا می بایست بار میکروبی شیر فرادما UHT و ESL خروجی دستگاه استریل و یا دستگاه پاستور کمترین اختلاف را با بار میکروبی نهایی در بسته بندی داشته باشد و مراحل مختلف مخازن، بالانس ها و پرکن ها موجب افزایش بار میکروبی نشده باشند.دستگاه پرکن اسپتیک و مخازن شیر ضدعفونی

تبدیل دستگاه پرکن به پرکن اسپتیک

کاهش نیاز به تعویض هوای سردخانه، کاهش مصرف انرژی و جلوگیری از شوک دمایی به محصول 

ضدعفونی بطری و پت و نایلون

ضدعفونی بطری و نایلون شیر

نصب بر روی کویل اوپوراتور سردخانه و جلوگیری از تشکیل رسوب بر روی آن

مخزن اسپتیک استریل

تبدیل مخازن به مخزن اسپتیک

جلوگیری از کپک سفید سطحی محصولات در سردخانه های بالای صفر درجه

ضدعفونی بطری و نایلون بسته‌بندی

ضدعفونی بطری با UVC
ضدعفونی اشعه یووی بطری لامپ UVC
دستگاه پرکن اسپتیک شیر استریل ضدعفونی هوا

دستگاه پرکن اسپتیک

تزریق هوای استریل فشار مثبت

وجود صنایع آلوده کننده ماننده مرغداری ها و دامداری ها در نزدیکی محیط های صنعتی باعث افزایش آلودگی میکروبی هوا در این مناطق شده است، این آلودگی میکروبی از طریق هوا در سالن های تولید به محصول و داخل بسته بندی منتقل شده و باعث کاهش ماندگاری محصولات می‌گردد. با محبوس کردن و پوشانده محفظه دستگاه های پرکن و تزریق هوای ضدعفونی شده و ایجاد فشار مثبت داخل اتاقک پرکن ، از انتقال این آلودگی به محصول به طور کامل اجتناب می‌شود. همچنین از صرف هزینه های زیاد برای ضدعفونی هوای کل سالن اجتناب خواهد شد. شرکت NARVAN با نصب تجهیزات استریلزاسیون دستگاه پرکن شما را با هزینه بسیار کمتر به پرکن اسپتیک تبدیل می‌نماید.


ضدعفونی هوای ایر کانوایر و کمپرسور

ایرکانوایرها و کمپرسورها هوای خود را از محیط مجاور تامین می‌نمایند و همانطور که در قبل گفته شد، این هوا به دلایل ذکر شده دارای آلودگی میکروبی بالایی می باشند. ظروف و بطری های جابجا شده در معرض فشار باد زیاد همراه با این آلودگی ها می باشند. همچنین آلودگی با  فشار باد به داخل محفظه پرکن منتقل می شود. از طرفی فیلترهای استفاده شده قادر به جلوگیری از ذرات کپک و باکتری نبوده و تنها غبارهای دانه درشت را به دام می اندازند. شرکت  NARVAN با نصب تجهیزات و سازوکار پیشرفته، هوای خروجی این وسایل را ضدعفونی کرده و از الودگی ثانویه ناشی از آنها جلوگیری می‌نماید.


شرایط اسپتیک در مخازن

ضدعفونی مخازن اسپتیک استریل

تبدیل مخزن و بالانس به شرایط استریل

همزمان با مصرف در مخازن و پایین رفتن سطح شیر، هوا جایگزین شده و به داخل مخزن مکش می شود. در مخازن عادی این هوا از محیط اطراف تامین می‌گردد. مدت زمان طولانی تخلیه مخزن و سطح زیاد شیر در مخازن باعث شده که این آلودگی به داخل شیر ESL فرادما منتقل گردد. تجهیزات شرکت NARVAN با نصب بر روی مخازن فعلی شما، با هزینه کم آن را به مخزن اسپتیک تبدیل می نماید.برای توضیحات بیشتر کلیک نمایید.


جلوگیری از افزایش بار میکروبی در مخازن

NARVAN TECH

شرکت نارون در 10 سال اخیر در زمینه رفع مشکلات کیفیت هوا و تأمین هوای پاک در صنایع پزشکی و غذایی فعالیت داشته است. استریل هوا، تصفیه هوا و سیستم های رطوبت‌گیر بخشی از راه‌حل‌های متخصصان نارون برای تامین هوای بهتر می باشد.